امروز سه‌شنبه, 13 خرداد 1399
  • تماس با ما : 88854686
  • ساعت : ۱۴:۲۰:۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ 
همایش بررسی مشكلات و چالش های بخش معدن و صنایع معدنی در منطقه ترشیز بزرگ
همایش بررسی مشکلات و چالش های بخش معدن در منطقه ترشیز بزرگ با محوریت معرفی طرح احیاء و فعال سازی معادن کوچک و متوسط مقیاس به منظور اشتغالزایی، در سالن آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور کاشمر برگزار گردید.

صبح روز پنج‌شنبه مورخ 23 آبان ماه 1398، همزمان با ایام میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع)، همایش بررسی مشکلات و چالش های بخش معدن در منطقه ترشیز بزرگ با محوریت معرفی طرح احیاء و فعال سازی معادن کوچک و متوسط مقیاس به منظور اشتغالزایی، در سالن آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور کاشمر برگزار گردید.
در این نشست که با میزبانی سازمان نظام مهندسی معدن و همکاری خانه معدن استان خراسان رضوی برگزار شد، مقامات محترم استانی و مسئولین محترم شهرستان کاشمر، فعالین و متخصصین محترم بخش معدن منطقه و جمعی از اعضای محترم سازمان حضور یافتند.

در ابتدا جناب آقای دکتر ترشیزیان ریاست محترم سازمان، ضمن تبریک به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع)، به معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های معدن و صنایع معدنی منطقه پرداخته همچنین جهت آشنایی با مشاهیر ادب و هنر و علم این سرزمین بیاناتی ارائه نمودند.

سپس با هدف هرچه بیشتر پربار بودن این جلسه، پیشنهاد برگزاری همایش بصورت پنل پرسش و پاسخ را ارائه و از میهمانان ویژه این رویداد جهت حضور در پنل دعوت نمودند.

جناب آقای مهندس نازپرور رئیس محترم خانه معدن استان، جناب آقای دکتر عزمی مدیر ارشد محترم سازمان زمین شناسی، جناب آقای دکتر صفا معاون محترم اعتبارات بانکی ملی و تأمین اعتبار در استانداری خراسان رضوی، جناب آقای مهندس اعتمادی مقدم از مسئولان محترم ارشد سازمان صمت استان، جناب آقای مهندس طلوع فکور مسئول محترم اداره صمت و جناب آقای مهندس هزاره مدیر محترم اداره منابع طبیعی شهرستان بردسکن ، همراهان ریاست سازمان در برگزاری این پنل بوده و در ابتدا هر کدام توضیحاتی در خصوص بخش معدن و صنایع معدنی در حیطه اختیارات و فعالیت سازمان مربوطه ارائه دادند.

در ادامه فرصتی در اختیار حاضرین اعم از دارندگان محدوده های معدنی، مدیران عامل شرکت های معدنی منطقه و همچنین اعضای سازمان برای معرفی زمینه فعالیت و نیز بیان مشکلات و چالش های فرا روی ایشان در بخش معدن و صنایع معدنی قرار داده شد و مسئولان محترم پنل به نحو مقتضی به ارائه پاسخ و راهکارهای مناسب پرداختند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.7.0
    V5.5.7.0