امروز جمعه, 30 ارديبهشت 1401
  • تماس با ما : 88854686
  • ساعت : ۱۱:۹:۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ 
  • کد خبر : ۹۱۱۱
پیگیری تفاهم نامه
دیدار دكتر نبئی، رئیس سازمان با نماینده معرفی شده از سوی علی اكبر محرابیان وزیر محترم نیرو
گفتنی است اولویت اول مورد بررسی پیرامون استفاده از ظرفیت‌های اعضای متخصص سازمان نظام مهندسی معدن ایران جهت طراحی، اجرا و نظارت بر عملیات حفاری و تجهیز چاه های آب و نیز همکاری در امور مهندسی برداشت مصالح رودخانه ای و بررسی و پایش آب‌های سطحی تحت مسولیت شرکت آب منطقه‌ای کشور خواهد بود.

این دیدار بین دکتر نبئی و مهندس عبدالحسین کفیری مشاور محترم وزیر نیرو صورت پذیرفت

♦️دکتر نبئی ضمن اشاره به تفاهم نامه منعقده فی مابین سازمان نظام مهندسی معدن ایران و وزارت نیرو که با هدف استفاده از امکانات و ظرفیت منابع انسانی و تخصصی طرفین به منظور حفاظت و بهره برداری پایدار از منابع معدنی، منابع آب کشور و کاهش هزینه ها افزایش بهره وری و اثربخشی اقدامات مرتبط، که در تاریخ۱۳۹۸/۹/۶ منعقد گردیده بود و خاطرنشان نمود این سازمان به جد پیگیر اجرایی نمودن کامل این تفاهم نامه می باشد.
♦️مهندس کفیری،مشاور وزیر نیرو ضمن استقبال از اجرای تمامی مفاد این تفاهم نامه خواستار فعال نمودن کمیته مشترک فی‌مابین گردید و خاطرنشان نمود با فعال نمودن این کمیته ظرف هفته آینده پیگیری مفاد مربوطه آغاز خواهد شد. 
🔼گفتنی است اولویت اول مورد بررسی پیرامون استفاده از ظرفیت‌های اعضای متخصص سازمان نظام مهندسی معدن ایران جهت طراحی، اجرا و نظارت بر عملیات حفاری و تجهیز چاه های آب و نیز همکاری در امور مهندسی برداشت مصالح رودخانه ای و بررسی و پایش آب‌های سطحی تحت مسولیت شرکت آب منطقه‌ای کشور خواهد بود.

روابط عمومی سازمان

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0